Розробка логотипу

Логотип - це унікальний графічний або комбінований графічно-текстовий символ-ідентифікатор компаній, організацій, індивідуальностей, продуктів, послуг, завдяки якому вони можуть бути безпомилково впізнані і виділені серед конкурентів.

Людство використовує прості візуальні символи для ідентифікації протягом багатьох століть - предками логотипу можна вважати військову форму і знаки відмінності, прапори, родинні герби і друку. Важливість торгових марок і відповідна їм символіка були швидко визнані такими ж важливими, як і самі продукти, в формуванні довіри споживачів.

Expertise
Expertise

Причини замовити логотип

01

Автентичність бренду

Унікальний, простий логотип - відмінна риса вашого продукту, послуги

02

Елемент фірмового стилю

Він необхідний для розробки рекламної продукції, поліграфії, дизайну сайту

03

Знайомство з брендом

Просто необхідний для продукту, компанії, яка тільки вийшла на ринок

Що ви отримаєте замовивши логотип

Стадії розробки логотипу

 • Консультація маркетолога

 • До 10 варіантів логотипу

 • Термін виготовлення до 5 днів

 • Робота креативної групи

 • Передбачено до 8 правок

 • Повна передача прав

 • Вихідні файли в векторі, растері (pdf, jpg, png)

 • Реєстрація торгової марки

Що ви отримаєте замовивши логотип

Які гарантії ми надаємо

 • Укладаємо договір на надання послуг

 • Фіксуємо терміни та етапи виконання робіт

 • Надаємо технічну підтримку сайту

Етапи розробки

При роботі з нами ви отримуєте надійного і стабільного партнера, який бере на себе всі зобов'язання щодо розвитку і супроводу вашого сайту. Ми вирішуємо весь спектр завдань по проекту: від постановки мети і аналізу бізнесу до розкрутки і щомісячної технічної підтримки.

 • 01

  Аналіз бізнесу клієнта

  Вивчення сфери діяльності клієнта, продукції компанії, її основні якості, конкурентів

 • 02

  Розробка дизайну логотипу

  Пошук відповідного способу, добірка візуальних асоціацій, квітів, символів, і т.п.

 • 03

  Несення необхідних змін

  Доробка форми, пропорції, шрифту, кольору, щоб створити ідеальний, унікальний логотип.

 • 04

  Передача логотипу клієнту

  Відправка в усіх необхідних форматах, з рекомендаціями розміщення, кольорами, шрифтами

Liom

Корпоративний сайт з каталогом УТГ LIOM. Провідний постачальник елементів захисту приміщень преміум-класу, а саме — дверних замків, циліндрів та захисної фурнітури

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Liom

Montegrappa

Сайт-магазин елітних подарунків, офіційний представник - Італійської фабрикі Montegrappa, що була заснована в 1912 році в Бассано-дель-Граппа

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Montegrappa

Gekkon

Корпоративний сайт з каталогом компанії GEKKON, офіційного представника дорожньо-будівельної техніки HIDROMEK в Україні

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Gekkon

Tektelic

Корпоративний сайт з каталогом компанії TEKTELIC - постачальника найкращих у своєму класі класів, датчиків та спеціалізованих додатків LoRaWAN ™ та NB-IoT.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Tektelic

Doosan

Корпоративний сайт з каталогом компанії Doosan Україна. Офіційний дистриб'ютор дорожньо-будівельної, кар'єрної спецтехніки Doosan Infracore.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Doosan

Smile School

Корпоративний сайт SMILE School у вигляді окремих посадкових сторінок, з можливістю онлайн запису на заняття. Перша акредитована школа за методикою CALLAN в Україні.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Smile School

Попередній проект

Наступний проект

 • Рішення задач будь-якої складності

  Створюємо сайти під конкретні завдання клієнта

 • Якісний продукт

  Ви отримаєте не просто сайт, а інструмент, зроблений персонально під ваш бізнес

 • Технічна підтримка

  Забезпечуємо розвиток і підтримку функціоналу всіх проектів

 • Логотип як основа фірмового стилю

 • Скільки коштує розробка логотипу?

 • Як замовити логотип терміново?

 • Що робить компанію пізнаваною серед конкурентів? Як можна швидко запам'ятатися своїм клієнтам? Це індивідуальний фірмовий стиль компанії, що підкреслює її статус і переваги. Основною складовою фірмового стилю є логотип. Не секрет, що під час виборів товару покупець часто звертає увагу на «значок», і він може вплинути на покупку. Завдання логотипу - просувати бренд і не загубитися в загальній масі шаблонних лого.

 • Обговорення та розробка технічного завдання є один з найважливіших пунктів з яких потрібно починати спілкування з виконавцем. Без чіткого тех задания ви не отримаєте остаточну вартість проекту, а безкоштовно його можна зробити тільки самому, будь-який фахівець або організація, хоче додаткову оплату за дану роботу, і бажано передоплатою, тому перед замовником встає питання - за що платити першу частину? і не зрозуміло на даному етапі якого бюджету буде в кінці. Вихід з цієї ситуації є. До нас часто надходять запити без чіткого технічного завдання, зробіть по цьому прикладу, або мені самий звичайний інтернет-магазин.

  Ми робимо орієнтовну оцінку вартості, після того як вилка цін замовнику відома, ми пропонуємо разом опрацювати тих завдання. Якщо проект невеликий, і не сильно витратний за часовими рамками, то наші фахівці пропонують зробити його безкоштовно, спільними зусиллями - ми пишемо завдання, узгоджуємо правки з замовником, можливо навіть на цьому етапі робимо невеликий прототип, потім на основі розробленого технічного завдання, прототипу укладаємо договір. Це обопільно зручно, по-перше, замовник, знає терміни закінчення і здачі проекту, це захищає його від нескінченної роботи студії, по-друге, якщо на етапі розробки технічного завдання і прототипу, замовник був активно включений в процес роботи, то отримає він саме той результат, на який розраховував, і по-третє сума оплати за проектом не виросте і зафіксована договором. Для виконавця в такій роботі одні плюси, чіткість, ясність, і конкретика.

  Так чому ж так багато клієнтів в кінцевому підсумку незадоволені розробниками? Відповідь проста - замовник не бачить чітко кінцеву мету проекту, або не доніс цю мету до виконавця, і по ходу роботи змінює завдання, терміни збільшуються, суми зростають, ось звідси і невдоволення ... Тому обговорення як це буде, зафіксоване на папері, по пунктам дозволить істотно знизити ризики по обидва боки і зробити по-справжньому робочий сайт.

 • Створення логотипу - трудомісткий процес. В ході роботи ми підбираємо графічні і літерні символи, знаки, які будуть асоціюватися з вашою компанією, відображати напрямок діяльності. У нас ви можете замовити логотип терміново, і при цьому отримати якісний працюючий варіант.

  Що ми враховуємо при розробці?

  Рід діяльності компанії
  Портрет цільової аудиторії
  Географію продажів
  Фірмові кольори

  Наші логотипи:

  Унікальні. Ми не використовуємо шаблони, тільки ручна розробка. Наші дизайнери прорисовують кожну деталь, підбирають кольори, графічні елементи, шрифти. Ми підготуємо для вас будь-який вид лого: символьний, буквений (леттерінг) або комбінований.

  Універсальні. Формат исходника дозволяє використовувати його на будь-якому носії: сайт, поліграфія, друк на футболках, гравірування на металі, зовнішня реклама і т. Д. Лого легко масштабується до будь-якого розміру.

  Авторські. Ви отримуєте права авторства на логотип.

  Легкі. Результат не перевантажений зайвими елементами, значками, він просто запам'ятовується споживачем.

  Завдання нашої команди - врахувати побажання замовника і застосувати хитрість розробки, щоб створити ідеальний логотип для вашої компанії.

Додаткові послуги

 • Хостинг

  Хостинг

  Індивідуально підходимо до кожного бізнесу, розробляємо ідеї, що поєднують в собі естетику і креатив

 • Дизайн / Брендінг

  Дизайн / Брендінг

  Проджект менеджер, закріплений за вами, працює з першої зустрічі до здачі проекту

 • Інтернет маркетинг

  Інтернет маркетинг

  Наші фахівці виконують широкий спектр робіт, спрямованих на розробку ефективного ресурсу

Сподобався проєкт?зв’яжіться з нами
Маєте ідею проєкту?
Заповніть форму
наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом