Контекстна реклама

Контекстна реклама - це сучасний вид реклами, заснований на взаємодії з пошуковими запитами користувача та інформацією на рекламований сайті. Через відсутність прямої нав'язливості вважається одним з найефективніших видів реклами як з точки зору спонукання до дії цільової аудиторії, так і з точки зору витрат рекламодавця.

Expertise
Expertise

Причини замовити контекстну рекламу

01

Швидкий старт

Залучення нових відвідувачів на сайт, формує базу лидов

02

Прозорі методи роботи

Можна відстежити ключові показники ефективності (kpi) контекстного просування

03

Зростання повторних продажів

Збільшення трафіку відвідувачів сайту і збільшення обсягів продажів

Контекстна реклама

Результати

 • Визначення цілей, пошук метрики і показників що впливають на результат

 • Збір та аналіз статистики

 • Пошук способів впливу на необхідні показники

 • Настройка ремаркетинг

 • Написання унікальних оголошень

 • Підбір мінус слів

 • Підбір тексту показується оголошення

 • Настройка аналітики

Контекстна реклама

Які гарантії ми надаємо

 • Укладаємо договір на надання послуг

 • Фіксуємо терміни та етапи виконання робіт

 • Надаємо технічну підтримку

Етапи

При роботі з нами ви отримуєте надійного і стабільного партнера, який бере на себе всі зобов'язання щодо розвитку і супроводу вашого сайту. Ми вирішуємо весь спектр завдань по проекту: від постановки мети і аналізу бізнесу до розкрутки і щомісячної технічної підтримки.

 • 01

  Аналіз бізнесу клієнта

  Визначення бізнес-цілей, конкурентів. Вибір ніші, цільової аудиторії

 • 02

  Підбирати ключові слова, прорахунок бюджету

  Збір семантичного ядра; перевірка на релевантність; геотаргетинг. Постановка задач.

 • 03

  Запуск рекламной кампанії

  Створення оголошень; настройка статистики, розробка банерів для медійної кампанії, написання продають заголовків і описів.

 • 04

  Аналіз ефективності, контроль результатів

  Після тестів ми оптимізуємо і відшліфуємо кампанію для того, щоб отримати максимальний результат.

 • 05

  Верстка і адаптація

  Розробляємо ресурс з великою швидкістю завантаження і зручним відображенням на всіх гаджетах.

 • 06

  Тестування сайту

  Розмістимо Ваш сайт на хостингу, протестуємо, щоб всі елементи працювали ідеально.

Liom

Корпоративний сайт з каталогом УТГ LIOM. Провідний постачальник елементів захисту приміщень преміум-класу, а саме — дверних замків, циліндрів та захисної фурнітури

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Liom

Montegrappa

Сайт-магазин елітних подарунків, офіційний представник - Італійської фабрикі Montegrappa, що була заснована в 1912 році в Бассано-дель-Граппа

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Montegrappa

Gekkon

Корпоративний сайт з каталогом компанії GEKKON, офіційного представника дорожньо-будівельної техніки HIDROMEK в Україні

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Gekkon

Tektelic

Корпоративний сайт з каталогом компанії TEKTELIC - постачальника найкращих у своєму класі класів, датчиків та спеціалізованих додатків LoRaWAN ™ та NB-IoT.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Tektelic

Doosan

Корпоративний сайт з каталогом компанії Doosan Україна. Офіційний дистриб'ютор дорожньо-будівельної, кар'єрної спецтехніки Doosan Infracore.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Doosan

Smile School

Корпоративний сайт SMILE School у вигляді окремих посадкових сторінок, з можливістю онлайн запису на заняття. Перша акредитована школа за методикою CALLAN в Україні.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Smile School

Попередній проект

Наступний проект

 • Рішення задач будь-якої складності

  Створюємо сайти під конкретні завдання клієнта

 • Якісний продукт

  Ви отримаєте не просто сайт, а інструмент, зроблений персонально під ваш бізнес

 • Технічна підтримка

  Забезпечуємо розвиток і підтримку функціоналу всіх проектів

 • Що таке контекстна реклама?

 • Скільки коштує настройка контекстної реклами?

 • Що я отримаю після настройки контекстної реклами?

 • Контекстна реклама ця разова послуга, в яку входить створення рекламного аккаунта Google Adwords, підбір пошукових ключових слів (семантичного ядра) і додавання опрацьованих спільно з вами рекламних оголошень в залежності від рекомендованого бюджету на кліки на місяць.

  Після створення і запуску, відбувається етап супровід реклами нашим менеджером. Це необхідно для того, що б вже за поточними результатами помісячно допрацьовувати компанію за ключовими словами, додаванню нових мінус слів, проводити коригування ціни кліка, аналітику статистики CTR, доробка, заміна, внесення нових рекламних текстів оголошень. Після коригування ставок, додавання і угруповання нових запитів і так далі. Залежно від бізнес моделі, ніші послуги для поліпшення рекламної компанії. На супровід налаштованої рекламної компанії в середньому потрібно приблизно 3-4 місяці.

 • Обговорення та розробка технічного завдання є один з найважливіших пунктів з яких потрібно починати спілкування з виконавцем. Без чіткого тех задания ви не отримаєте остаточну вартість проекту, а безкоштовно його можна зробити тільки самому, будь-який фахівець або організація, хоче додаткову оплату за дану роботу, і бажано передоплатою, тому перед замовником встає питання - за що платити першу частину? і не зрозуміло на даному етапі якого бюджету буде в кінці. Вихід з цієї ситуації є. До нас часто надходять запити без чіткого технічного завдання, зробіть по цьому прикладу, або мені самий звичайний інтернет-магазин.

  Ми робимо орієнтовну оцінку вартості, після того як вилка цін замовнику відома, ми пропонуємо разом опрацювати тих завдання. Якщо проект невеликий, і не сильно витратний за часовими рамками, то наші фахівці пропонують зробити його безкоштовно, спільними зусиллями - ми пишемо завдання, узгоджуємо правки з замовником, можливо навіть на цьому етапі робимо невеликий прототип, потім на основі розробленого технічного завдання, прототипу укладаємо договір. Це обопільно зручно, по-перше, замовник, знає терміни закінчення і здачі проекту, це захищає його від нескінченної роботи студії, по-друге, якщо на етапі розробки технічного завдання і прототипу, замовник був активно включений в процес роботи, то отримає він саме той результат, на який розраховував, і по-третє сума оплати за проектом не виросте і зафіксована договором. Для виконавця в такій роботі одні плюси, чіткість, ясність, і конкретика.

  Так чому ж так багато клієнтів в кінцевому підсумку незадоволені розробниками? Відповідь проста - замовник не бачить чітко кінцеву мету проекту, або не доніс цю мету до виконавця, і по ходу роботи змінює завдання, терміни збільшуються, суми зростають, ось звідси і невдоволення... Тому обговорення як це буде, зафіксоване на папері, по пунктам дозволить істотно знизити ризики по обидва боки і зробити по-справжньому робочий сайт.

 • В першу чергу ми розробляємо проекти, що відповідають завданням вашого бізнесу, ми можемо взяти проекти з нуля, а також допрацьовуємо вже існуючі сайти, робимо дизайн, редизайн, щомісячне ведення і наповнення. І нарешті ми займаємося просуванням вашого ресурсу, адже вже кожен знає, що просто сайт нікому не потрібен про нього повинен знати і заходити споживач для якого він створювався. В нашій веб студії ви не отримаєте шаблонних рішень, вас уважно вислухають, проведуть експрес-аналіз бізнесу і видадуть тільки під вас - індивідуальне бачення і рішення проекту. Так це не може бути дешево, тому як на якість роботи безпосередньо впливає кількість задіяних фахівців і їх час, так це не буде коштувати дуже дорого-ми не VIP студія і не беремо за ім'я. Єдине до чого прагнемо, це випускати якісний продукт за оптимально короткий час, допомагати нашим клієнтам рости, і самі ростемо разом з вами.

Додаткові послуги

 • Хостинг

  Хостинг

  Індивідуально підходимо до кожного бізнесу, розробляємо ідеї, що поєднують в собі естетику і креатив

 • Дизайн / Брендінг

  Дизайн / Брендінг

  Проджект менеджер, закріплений за вами, працює з першої зустрічі до здачі проекту

 • Інтернет Маркетинг

  Інтернет Маркетинг

  Наші фахівці виконують широкий спектр робіт, спрямованих на розробку ефективного ресурсу

Сподобався проєкт?зв’яжіться з нами
Маєте ідею проєкту?
Заповніть форму
наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом